м.Київ, вул. Зоологічна, 3 |
(044) 483 73 65

Чернишова Наталія Костянтинівна

Чернишова Наталія Костянтинівна -1989 р.н.,науковий співробітник відділу ЛОР-патології дитячого віку.Освіта:вища біологічна,середньо-спеціальна медична.

У 2009 р. закінчила  з відзнакою КМК ім.П.І.Гаврося за спеціальністю «Лікувальна справа» ,спеціалізація «Фельдшер».

У 2014 р. закінчила Київський національний університет ім.Т.Г.Шевченка за спеціальністю «Фізіологія людини» та здобула кваліфікацію «Фізіолог» з правом наукової роботи.

Почала працювати в ДІ «Інститут отоларингології ім.проф.О.С.Коломійченка НАМН України» з 2010 р. на посаді лаборанта. У 2011 р. переведена на посаду лаборанта 1 кат. З 2016р. по сьогоднішній час працює на посаді наукового співробітника.

Має досвід та практичні навички у проведенні об’єктивних дослідженнях слухової функції дітей та дорослих. Безпосередньо проводить дослідження  з використанням методики КСВП, ЕКСВ, ASSR, ABRIS, еКохГ, ОАЕ, імпедансометрії, ESRT.

Проводить інтраопераційне тестування систем КІ: Cochlear,AB,Oticon (Neurelec),Medel.

Пройшла відповідні тренінги та має сертифікати з правом на проведення налаштування та тестування систем КІ всіх виробників та моделей, а також системи кісткової провідності Baha.

Приймає участь у науковій роботі відділу ЛОР-патології дитячого віку. Постійно підвищує свій професійний рівень ,беручи участь у міжнародних, вітчизняних семінарах та тренінгах з аудіології.