м.Київ, вул. Зоологічна, 3 |
(044) 483 73 65

ПОКАЗАННЯ ДО ІМПЛАНТАЦІЙНОГО СЛУХОПРОТЕЗУВАННЯ

Згідно Наказу Міністерства охорони здоровя України № 728/71 “Про удосконалення організації відбору інвалідів та дітей – інвалідів для проведення операції з імплантаційного слухопротезування” встановлено :

 

ПЕРЕЛІК
показань та протипоказань для проведення операцій з імплантаційного слухопротезування

  1. показанням для проведення операції з імплантаційного слухопротезування є: двобічна сенсоневральна приглухуватість та глухота (пороги звукосприйняття у мовленнєвому діапазоні 500 – 4000 Гц перевищує 90 дБ), у тому числі зі значним вушним шумом, що спричиняє порушення розбірливості мови;
  2. пороги звукосприйняття у вільному звуковому просторі за умов користування оптимально підібраними слуховими апаратами не менше, ніж 6 місяців перевищують 55 дБ на частотах 500 – 4000 Гц та надають розбірливість мови менше 55%;
  3. наявність у дитини зі сформованим мовленням раптової втрати слуху внаслідок перенесеної менінгеальної інфекції та з інших причин.

 

 

Операція установки системи імплантаційного слухопротезування середнього вуха

  1. операція установки імпланта середнього вуха показана при неможливості використання слухових апаратів повітряного проведення, якщо пороги кісткового звукопроведення на 500 Гц не більше 55 дБ і на високих частотах не перевищують 75 дБ.

 

 

Вживлення систем імплантаційного слухопроотезування кісткової провідності

  1. слухові апарати кісткового звукопроведення і кісткові апарати, що частково імплантуються призначаються при наявності кондуктивного порушення слуху, або неможливості використання слухових апаратів (анатомічні зміни, які не можливо ліквідувати хірургічним шляхом)