м.Київ, вул. Зоологічна, 3 |
(044) 483 73 65

Писанко Віктор Миколайович

Писанко Віктор Миколайович, доктор мед .наук, лікар вищої категорії із спеціальностей «Отоларингологія» та «Дитяча отоларингологія», головний науковий співробітник, виконуючий обов’язки завідувача відділення ЛОР-патологій дитячого віку. За сумісництвом працює професором на кафедрі “Хірургічних хвороб №2 ” ПВНЗ «Київський медичний університет», завідувач курсу «Отоларингології»

Стаж роботи – 41 рік.

У 1983 році захист кандидатської дисертації «Модуляция замедленной гиперчуствительности препаратами типа фенилимидазотиазола»

У 1993 році захист докторської дисертації «Експериментальне обгрунтування та клінічна апробація полімодальної передачі звуку хворим з нейросенсорною приглухуватістю та глухотою»

Автор понад 230 публікацій та винаходів, однієї монографії.

Проходив стажування та приймав участь у майстер-класах університетських  клінік отоларингології та хірургії голови та шиї міст Майнц (Германія), Гановер (Германія), Ліон (Франція), П’яченца (Італія), Лейден (Голандія), Варшава (Польща), Мехелен (Бельгія).

Володіє сучасними методиками діагностики і консервативного лікування гострих та хронічних запальних захворювань ЛОР-органів.

Володіє всіма сучасними методами хірургічних втручань з використанням ендоскопічної техніки, мікроскопів, шейверної системи при:

-хронічних запальних захворюваннях вуха;

-сенсоневральній глухоті (кохлеарна імплантація);

-запальних та продуктивних (гіперплазія та поліпи) порожнини носу та приносових пазух;

-хронічних захворюваннях глотки;

-кістах та норицях шиї, спинки носу, преаурікулярних норицях;

-вроджених та набутих вадах носу та вуха;

-злоякісних та доброякісних пухлинах вуха, горла, носу та гортані у дітей.